Aktuality

Představujeme novou produktovou řadu >> ProClick !
V tomto týdnu jsme namontovali vestavbu Sortimo do dodávky číslo 6 000.

Regálový systém SR5 je pátá generace vestaveb do dodávek Sortimo, která zajišťuje perfektní organizaci ve vozidle i v těch nejnáročnějších prostorech a vytváří vysoce efektivní pracovní prostředí pro řemeslníky, servisní techniky a obecně všechny profesionály.

Dosáhli jsme čísla 5 000 namontovaných aut s naší dílenskou vestavbou Sortimo.

Pro dokonalou organizaci materiálu a nářadí na pracovišti! Nové boxy a kufry na nářadí, součástky i drobný materiál.

Nová budova! | 17.01.2017

V roce 2016 byla realizována nová budova společnosti TOP CENTRUM CZ s.r.o. v Rohovládově Bělé. V nové budově je umístěn showroom, obchodní zástupci a dílna oddělení vestaveb do vozidel. Nápadná kombinace barev spojuje dynamickou černou s bílou a červenou, které jsou firemními barvami.

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky - rychlejší, přehlednější a plné nových možností.
UŽ BRZY | 27.05.2016
Naše společnost dbá na spokojenost a maximální komfort svých zákazníků
4000 ! | 26.05.2016

To je neuvěřitelné. Během tohoto týdne se nám podařilo instalovat vestavby Sortimo do 4000 !!! vozidla. Mnohokrát děkujeme za důvěru všem našim obchodním partnerům. Věříme, že jsou s naší prací spokojeni a že nám budou projevovat důvěru i v dalších letech.

TECHAGRO veletrh | 08.04.2016

V předchozích letech jste nás mohli navštívit na různých veletrzích a nejinak je tomu i letos. Zatím jste nás mohli vidět například na veletrhu TECHAGRO v Brně. Věříme, že se s Vámi uvidíme na některém z dalších veletrhů, které se letos konají. V čas se ozveme.  Těšíme se na Vás - Vaše TOP CENTRUM ‪#‎kvalitazprincipu‬ ‪#‎promistrysvéhořemesla‬

© 2016-2024 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.