O nás

Společnost TOP CENTRUM - Jaroslav Novák byla založena v roce 1996 se sídlem v Lázních Bohdaneč. Předmětem její činnosti byl zpočátku prodej nářadí a nástrojů mimořádné kvality pouze pro profese topení – voda – plyn. Na základě požadavků a potřeb trhu, zejména pak vhodným výběrem dalších komodit rozšířila naše společnost sortiment nabízených produktů a služeb, přičemž se neustále držíme svého hesla - kvalita z principu.

Na konci roku 2005 se společnost přestěhovala do nového vlastního sídla v Rohovládově Bělé, kde nechybí pro zákazníky i pracovníky firmy veškeré zázemí odpovídající kvalitám, potřebám a poslání společnosti TOP CENTRUM.

V roce 2015 jsme otevřeli novou prodejnu v Pardubicích - Milwaukee centrum.

AUTORIZOVANÝ DOVOZCE A DISTRIBUTOR

Společnost TOP CENTRUM se převážně specializuje na prodej profesionálního nářadí a vestaveb do vozidel. Převážnou většinu nabízených značek firma dováží ze zahraničí přímo od výrobců. Od některých získala výhradní zastoupení nejen pro ČR, ale i pro další evropské země. Personál firmy TOP CENTRUM pravidelně absolvuje obchodně-technická školení. Svým odběratelům zajišťuje prvotřídní zákaznický servis, průhlednou cenovou politiku a nejen tím je pro své zákazníky jednoznačným pomocníkem při výběru nejvhodnější techniky.

AUTORIZOVANÝ SERVIS A REVIZE

Společnost na základě pravidelných servisně-technických školení u výrobců provádí a zajišťuje v nově zařízeném pracovišti na veškerý dodávaný sortiment záruční a pozáruční servis. TOP CENTRUM nově provádí dle normy ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610 ve třídě A revize el. zařízení a spotřebičů v rozsahu E4/A.

CERTIFIKÁT ISO

Společnost získala v roce 2008 certifikát TÜV SÜV Czech. V roce 2011 na základě vlastního auditu navíc obdržela od certifikačního úřadu TÜV International s.r.o. osvědčení TÜV Rheinland® pro následující obory činnosti:

– prodej a servis nářadí a stavební mechanizace
– provádění vestaveb do užitkových vozidel

Zavedla a používá systém managementu jakosti odpovídající ČSN EN ISO 9001:2009.                                                                                              

NÁVRH A MONTÁŽ VESTAVEB DO VOZIDEL

Na základě certifikátů a následném povolení Ministerstva dopravy č. C-1558 je firma způsobilá navrhovat a montovat vestavby do všechtypů vozidel a zároveň provádět a zaznamenávat změny do velkého technického průkazu. Kromě standardních vestaveb, jako jsou pojízdné servisní dílny, pojízdné kanceláře a sklady, firma vyrábí různé speciální vozy např. kamerové a čistící vozy pro kanalizace, měřící vozy, laboratoře, pohotovostní, havarijní a zásahové vozy. Na přání zákazníka se dodávají do vozidel další přídavná zařízení jako jsou měniče napětí, svářecí agregáty, generátory, nezávislé topení, nájezdové lyžiny, střešní nosiče, navijáky, navigace, světelná a zvuková signalizace atd.
 

SPOLUPRÁCE A VÝVOJ

Společnost TOP CENTRUM nejen dodává, ale také vyvíjí a vyrábí ve spolupráci s vybranými dodavateli v systému řízení jakosti podle ISO 9001:2000 speciální zařízení, např. výrobky pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu dle směrnice 94/9/EC (NV 176/1997 Sb.), především FTZÚ 02 ATEX Q 040.
 

VÝROBA NA ZAKÁZKU

V sortimentu společnosti TOP CENTRUM je celá řada výrobků, které mohou být přizpůsobeny potřebám a přáním zákazníka, ať už pomocí soukromé značky, firemního jména, číselného značení, či úpravy výrobku přímo ve výrobě dle představ zákazníka v návaznosti na předpokládané odběrové množství.
 

PORADENSTVÍ, ŠKOLENÍ, PŘEDVÁDĚCÍ AKCE

V prostorách společnosti TOP CENTRUM se pravidelně pořádají obchodně-technická školení a předváděcí akce, při nichž se zákazníci seznámí s novinkami a získají důležité informace. Také se stalo tradicí pořádání tématicky zaměřených „Dnů otevřených dveří”, pod názvem Velikonoční a Mikulášská. Zde čeká návštěvníky kromě občerstvení, zajímavých slev a výhod spojených s nákupem, především prezentace předváděcích techniků přímo od výrobců, kteří díky své vysoké odbornosti a zručnosti poradí a názorně předvedou celkový sortiment vybraných značek.
 

VELETRHY A VÝSTAVY

Společnost TOP CENTRUM se pravidelně účastní odborných veletrhů a výstav, kde seznamuje odbornou veřejnost s novými produkty a technologiemi a řeší se svými zákazníky jejich obchodně servisní požadavky. Jedná se zejména o tyto veletrhy: AMPER, AQUA-THERM, AUTOTEC, CZECH RAILDAYS , FOR ARCH, IDET-PYROS, INTERGAS, PRAGOTHERM, STAV OTECH, TEPLÁRENSKÉ DNY, TOOLTEC, VODOVODY A KANALIZACE. Společnost se také zúčastnila zahraničních veletrhů např. v Maďarsku, Bulharsku, Polsku, Německu, Itálii, Španělsku, USA , na Slovensku a Ukrajině.
 

SORTIMENT, KATALOGY A LETÁKY

Nabídka společnosti je rozsáhlá, přehledně zpracovaná na webových stránkách www.topcentrum.cz, kde jsou k dispozici kromě katalogů a ceníků také důležité technické informace. V případě zájmu lzekontaktovat obchodní oddělení, které ochotně poradí a seznámí s ucelenou nabídkou firmy TOP CENTRUM s možností bezplatné praktické ukázky vybraného sortimentu v prostorách firmy nebo přímou zákazníka. K dispozici jsou současně katalogy, letáky a ceníky od všech výrobců v tištěné podobě a jsou zasílány dle výběru a zájmu zákazníka zdarma.
 

INTERNETOVÝ OBCHOD

Pro zkvalitnění nabízených služeb rozšířila společnost nabídku prodeje prostřednictvím e-shopu na www.topcentrum.cz, kde získáváte možnost on-line nákupu vybraného sortimentu. Zde také najdete obsáhlou a ucelenou nabídku včetně technických informací.
 

LEASING, SPLÁTKOVÝ PRODEJ

V případě zájmu Vám firma navrhne výhodný způsob financování prostřednictvím leasingu, úvěru nebo splátkového prodeje.
 

AKCE A SEZÓNÍ SLEVY

Během roku řada dodavatelů společně s firmou TOP CENTRUM vytváří dlouhodobé sezónní slevy, ale i krátkodobé týdenní akce. Protoje třeba si vždy vyžádat aktuální cenovou nabídku, kterou Vám obchodní zástupci firmy obratem zpracují.


VELKOOBCHODNÍ A PROVIZNÍ PRODEJ

TOP CENTRUM nabízí také možnost prodeje svých výrobků a služeb prostřednictvím dalších prodejců, odborných velkoobchodů či provizního prodeje.
 

SPONZORING

Uvědomujeme si důležitost sponzoringu, který tradičně nesměřuje jen do oblasti kultury a sportu, ale zejména tam, kde pomůže nejvíce, a to mentálně a fyzicky postiženým spoluobčanům a dětem. Společnost je hrdá na dlouhodobou spolupráci a pomoc hendikepovaným občanům, kteří nejen sportem překonávají své těžké životní osudy. Firma nezapomíná ani na ty nejmenší, spolupracuje se školami a přispívá tak na jejich vzdělání a rozvoj.

Top centrum se pravidelně stává partnerem sportovních, kulturních, společenských a charitativních akcí. Podporuje sport a kulturu na profesionální i zájmové úrovni.

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.