sContainer

Logo systému Sortimo FR5

přizpůsobitelné mobilní pracovní uložiště

Přizpůsobitelný úložný prostor na nářadí a nástroje na jakémkoliv pracovišti. Individuální a mobilní uložiště - sContainer je flexibilní společník pro servisní techniky, řemeslníky a stavební dělníky.

jednoduše praktický

individuální, mobilní, přehledný a s množstvím prostoru

sContainer má spodní plochu o rozměrech klasické euro-palety, díky tomu jej můžete snadno převážet z místa na místo. Z vrchní části mají kontejnery praktická oka pro případné zavěšení a jednoduché přemístění. Možnost vybavení sContaineru vybavením a příslušenstvím regálového systému SR5, delá z kontejneru mobilní organizované pracovní uložiště. sContainer poskytuje také velkou plochu na propagaci vaší značky, produktu či reklamní grafiky.

 PERFEKTNÍ PŘIZPŮSOBENÍ

Kontejner si přizpůsobíte Vašim potřebám, nářadí i nástrojům. 

 ÚSPORA ČASU

Potřebné nástroje budete mít vždy po ruce a nebudete muset pro něj chodit například do auta.

 ušetří peníze

Všechno vaše nářadí zůstane v bezpečí na místě výkonu.

 bezpečnost

Nástroje budou bezpečně uloženy a zamknuty. 

 mobilita

Kontejner jednoduše přemístíte pomocí ok či plateovým vozíkem.

 pořádek

Vše bude uloženo v přehledném systému.

Mobilní pracoviště s přizpůsobitelnými regály 

sContainer je bezpečné mobilní uložiště nářadí a nástrojů při stavebních, servisních či montážních pracích. Kontejner je možné vybavit regálovým systémem SR5. Ideální na místech, kde není snadné dojet s autem až na místo či v případech, kdy na místě pracujete delší čas než jeden den.

minimum plochy,
maximální využití

Obsazení plochy sContainerem není větší než klasickou euro paletou. Servisní kontejner tak poskytuje obrovské množství užitného prostoru při zabrání minimální plochy.

Úspora času


FR5 a jeho výška polic lze kdykoliv přizpůsobit velikosti balíku rychle pouze za pomoci jednou ruky. Integrovaný upínací systém také přispívá k rychlému a bezpečnému uchycení nákladu.

Integrace Boxxů pro větší pořádek

Díky integraci SR-Boxxů lze FR5 rozšířit na regálový systém do dodávek. SR-Boxxy můžou být připevněny k policím pod nebo nad policí pomocí pevných plastových lyžin.
 zvedací oka
Díky připevněným okům lze s sContainerem pohybovat pomocí jeřábu.

 pevný zámek
Pro dokonalou bezpečnost si můžete vybrat ze tří typů zámků. Visací zámek, cylindrický zámek či elektronický zámek.  
 využitelná plocha kontejneru
Strany kontejneru poskytují vynikající reklamní plochu pro vaši společnost.
 paletová základna
Snadná manipulace díky paletové základně.
 

 Velikosti
Máte na výběr ze dvou různých výšek kontejneru. Nižší výška (1200 mm) je vhodná i pro přepravu v menších užitkových vozech. Vyšší verze (1900 mm) Vám nabízí spostu prostoru.
 interiér
Vnitřek je pohodlně dostupný za velkými dveřmi. Je vybaven odolnou podlahou SoboGrip a přizpůsobitelným regálovým systémem SR5.
 Odolný materiál
Masivní rám tvoří základnu, která umožňuje nosnost až 500 kg.dostupné v různých velikostech

sContainer je dostupný ve výškách 1,20 m a 1,90 m. Základna, která vychází z rozměrů euro-palety je vždy stejná. Podle Vašich požadavků si můžete objednat sContainer s různými variantami uzamykacích systémů. Volitelně může být kontejner vybaven zvedacími oky pro jeřáb, ventilací a individuálními reklamními panely.organizace práce v každém okamžiku

Efektivnější práce díky štítkům mySortimo a regálovému systému SR5 přizpůsobenému pro Váš sContainer. Vestavbový systém SR5 umožňuje efektivnější práci s optimálním využitím prostoru. Naši technici Vám rádi poradí s přizpůsobením kontejneru dle vašich potřeb.
 přehledné Štítky sortimo

Uspořadejte si své pracoviště ještě efektivněji se zvýšenou přehledností díky štítkům mySortimo.

katalogy

 

STÁHNOUT

KONTAKT A POPTÁVKA

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL. ČÍSLE +420 724 205 273 NEBO POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM POSKYTNEME DALŠÍ INFORMACE.

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*

*
*Přepište následující čísla
 Security code
----
*Označené položky jsou povinné

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.