O nás

Společnost TOP CENTRUM byla založena v roce 1996 se sídlem v Lázních Bohdaneč. Předmětem její činnosti byl zpočátku prodej nářadí a nástrojů mimořádné kvality pouze pro profese topení – voda – plyn. Na základě požadavků a potřeb trhu, zejména pak vhodným výběrem dalších komodit rozšířila naše společnost sortiment nabízených produktů a služeb, přičemž se neustále držíme svého hesla - kvalita z principu.

Na konci roku 2005 se společnost přestěhovala do nového vlastního sídla v Rohovládově Bělé, kde nechybí pro zákazníky i pracovníky firmy veškeré zázemí odpovídající kvalitám, potřebám a poslání společnosti TOP CENTRUM.

V roce 2015 jsme otevřeli novou prodejnu v Pardubicích - Milwaukee centrum.

AUTORIZOVANÝ DOVOZCE A DISTRIBUTOR

Společnost TOP CENTRUM se převážně specializuje na prodej nářadí značky MILWAUKEE. Společnost Milwaukee Electric Tool se od roku 1924 pyšní výrobou kvalitního profesionálního nářadí. Převážnou většinu nabízených značek firma dováží ze zahraničí přímo od výrobců. Od některých získala výhradní zastoupení nejen pro ČR, ale i pro další evropské země. Personál firmy TOP CENTRUM pravidelně absolvuje obchodně-technická školení. Svým odběratelům zajišťuje prvotřídní zákaznický servis, průhlednou cenovou politiku a nejen tím je pro své zákazníky jednoznačným pomocníkem při výběru nejvhodnější techniky.

AUTORIZOVANÝ SERVIS A REVIZE

Společnost na základě pravidelných servisně-technických školení u výrobců provádí a zajišťuje v nově zařízeném pracovišti na veškerý dodávaný sortiment záruční a pozáruční servis. TOP CENTRUM nově provádí dle normy ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610 ve třídě A revize el. zařízení a spotřebičů v rozsahu E4/A.

CERTIFIKÁT ISO

Společnost získala v roce 2008 certifikát TÜV SÜV Czech. V roce 2011 na základě vlastního auditu navíc obdržela od certifikačního úřadu TÜV International s.r.o. osvědčení TÜV Rheinland® pro následující obory činnosti:

– prodej a servis nářadí a stavební mechanizace
– provádění vestaveb do užitkových vozidel

Zavedla a používá systém managementu jakosti odpovídající ČSN EN ISO 9001:2016.                                                                                              

NÁVRH A MONTÁŽ VESTAVEB DO VOZIDEL

Na základě certifikátů a následném povolení Ministerstva dopravy č. C-1558 je firma způsobilá navrhovat a montovat vestavby do všech typů vozidel a zároveň provádět a zaznamenávat změny do velkého technického průkazu. Kromě standardních vestaveb, jako jsou pojízdné servisní dílny, pojízdné kanceláře a sklady, firma vyrábí různé speciální vozy např. kamerové a čistící vozy pro kanalizace, měřící vozy, laboratoře, pohotovostní, havarijní a zásahové vozy. Na přání zákazníka se dodávají do vozidel další přídavná zařízení, jako jsou měniče napětí, svářecí agregáty, generátory, nezávislé topení, nájezdové ližiny, střešní nosiče, navijáky, navigace, světelná a zvuková signalizace atd.
 

SPOLUPRÁCE A VÝVOJ

Společnost TOP CENTRUM nejen dodává, ale také vyvíjí a vyrábí ve spolupráci s vybranými dodavateli v systému řízení jakosti podle ISO 9001:2000 speciální zařízení, např. výrobky pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu dle směrnice 94/9/EC (NV 176/1997 Sb.), především FTZÚ 02 ATEX Q 040.
 

VÝROBA NA ZAKÁZKU

V sortimentu společnosti TOP CENTRUM je celá řada výrobků, které mohou být přizpůsobeny potřebám a přáním zákazníka, ať už pomocí soukromé značky, firemního jména, číselného značení, či úpravy výrobku přímo ve výrobě dle představ zákazníka v návaznosti na předpokládané odběrové množství.
 

PORADENSTVÍ, ŠKOLENÍ, PŘEDVÁDĚCÍ AKCE

V prostorách společnosti TOP CENTRUM se pravidelně pořádají obchodně-technická školení a předváděcí akce, při nichž se zákazníci seznámí s novinkami a získají důležité informace. Také se stalo tradicí pořádání tematicky zaměřených „Dnů otevřených dveří”, pod názvem Velikonoční a Mikulášská. Zde čeká návštěvníky kromě občerstvení, zajímavých slev a výhod spojených s nákupem, především prezentace předváděcích techniků přímo od výrobců, kteří díky své vysoké odbornosti a zručnosti poradí a názorně předvedou celkový sortiment vybraných značek.
 

VELETRHY A VÝSTAVY

Společnost TOP CENTRUM se pravidelně účastní odborných veletrhů a výstav, kde seznamuje odbornou veřejnost s novými produkty a technologiemi a řeší se svými zákazníky jejich obchodně servisní požadavky. Jedná se zejména o tyto veletrhy: AMPER, AQUA-THERM, AUTOTEC, CZECH RAILDAYS , FOR ARCH, IDET-PYROS, INTERGAS, PRAGOTHERM, STAV OTECH, TEPLÁRENSKÉ DNY, TOOLTEC, VODOVODY A KANALIZACE. Společnost se také zúčastnila zahraničních veletrhů např. v Maďarsku, Bulharsku, Polsku, Německu, Itálii, Španělsku, USA, na Slovensku a Ukrajině.
 

SORTIMENT, KATALOGY A LETÁKY

Nabídka společnosti je rozsáhlá, přehledně zpracovaná na webových stránkách www.topcentrum.cz, kde jsou k dispozici kromě katalogů a ceníků také důležité technické informace. V případě zájmu lze kontaktovat obchodní oddělení, které ochotně poradí a seznámí s ucelenou nabídkou firmy TOP CENTRUM s možností bezplatné praktické ukázky vybraného sortimentu v prostorách firmy nebo přímo u zákazníka. K dispozici jsou současně katalogy, letáky a ceníky od všech výrobců v tištěné podobě a jsou zasílány dle výběru a zájmu zákazníka zdarma.
 

INTERNETOVÝ OBCHOD

Pro zkvalitnění nabízených služeb rozšířila společnost nabídku prodeje prostřednictvím e-shopu na www.topcentrum.cz, kde získáváte možnost on-line nákupu vybraného sortimentu. Zde také najdete obsáhlou a ucelenou nabídku včetně technických informací.
 

LEASING, SPLÁTKOVÝ PRODEJ

V případě zájmu Vám firma navrhne výhodný způsob financování prostřednictvím leasingu, úvěru nebo splátkového prodeje.
 

AKCE A SEZÓnNÍ SLEVY

Během roku řada dodavatelů společně s firmou TOP CENTRUM vytváří dlouhodobé sezónní slevy, ale i krátkodobé týdenní akce. Proto je třeba si vždy vyžádat aktuální cenovou nabídku, kterou Vám obchodní zástupci firmy obratem zpracují.


VELKOOBCHODNÍ A PROVIZNÍ PRODEJ

TOP CENTRUM nabízí také možnost prodeje svých výrobků a služeb prostřednictvím dalších prodejců, odborných velkoobchodů či provizního prodeje.
 

SPONZORING

Uvědomujeme si důležitost sponzoringu, který tradičně nesměřuje jen do oblasti kultury a sportu, ale zejména tam, kde pomůže nejvíce, a to mentálně a fyzicky postiženým spoluobčanům a dětem. Společnost je hrdá na dlouhodobou spolupráci a pomoc hendikepovaným občanům, kteří nejen sportem překonávají své těžké životní osudy. Firma nezapomíná ani na ty nejmenší, spolupracuje se školami a přispívá tak na jejich vzdělání a rozvoj.

Top centrum se pravidelně stává partnerem sportovních, kulturních, společenských a charitativních akcí. Podporuje sport a kulturu na profesionální i zájmové úrovni.

© 2016-2024 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.