Globelyst 4

Logo systému Sortimo FR5REGÁLOVÝ SYSTÉM SORTIMO globelyst 4

REGÁLOVÝ SYSTÉM sortimo globelyst přináší pořádek do Vašeho vozidla. Díky kombinaci vysoce kvalitní oceli, lehkému hliníku a tvrzenému plastu nabízí tu nejvyšší kvalitu.


BEZPEČNOST. přehlednost. variabilita.

Osvědčený standard v bezpečnosti, přehledu a přizpůsobení podle vašich individuálních požadavků.

Vestavby do dodávek Globelyst4 představují bezpečnost, přehlednost a variabilitu. Regálový systém Globelyst zajišťuje přehled v každém koutě vozidla a přispívá tak ke zvýšení efektivity a produktivity práce. Navrhneme Vám vestavbu přesně přizpůsobenou Vašim požadavkům a docílíme tak maximálního využití prostoru ve vozidle. Široká nabídka příslušenství umožňuje, co nejvyšší kompatibilitu se všemi profesemi a je tak vhodným řešením pro každého profesionála.
 

 VARIABILITA

Vestavbu můžete instalovat do jakéhokoli auta a velikosti. 

 MAXIMÁLNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Regálovým systém zajišťuje zachování maximálního úložného prostoru.

 VYSOKÁ PRODUKTIVITA

Vše budete mít v autě praktické a přehledně uložené, což zajistí vysokou produktivitu práce.

 PERFEKTNÍ PŘIZPŮSOBENÍ

Vestavbu si můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb k Vaší práci. 

 BEZPEČNOST

Díky robustní konstrukci a pevnému připevnění systému dosahuje té nejvyšší stability a bezpečnosti.

 POŘÁDEK

Vše ve vozidle má své místo a je přehledně a bezpečně uloženo.

VARIABILITA A POŘÁDEK

PROMYŠLENÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU PRO MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ NÁKLADOVÉHO PROSTORU!

Vestavby do užitkových vozů se systémem Globelyst 4 umožňují vysokou úroveň individualizace a přehledné i bezpečné uložení vašeho nářadí, nástrojů i drobného materiálu. Organizační doplňky v regálech zajišťují, že bez ohledu na tvar či velikost mají všechny nástroje svůj přidělený prostor.

VANA NA DLOUHÉ PŘEDMĚTY
SR-BOXX NA MENŠÍ MATERIÁL
praktická klapka
t-boxxy g a l-boxxy g/g4
postranní hliníkový plech
kovové kufry
ŠIROKÝ VÝBĚR DOPLŇKŮ
VÝSUVNÉ ŠUPLÍKY

KOMPLETNÍ KOMPATIBILITA SORTIMO ECOSYSTEMU

Všechno sedí ! Globelyst4 systém není konzistentní pouze v rámci systému Globelyst4, ale je kompatibilní i ve spojení s celou řadou předchozích produktů Sortimo. Kompletní propojení s boxy a kufry na nářadí a materiál Sortimo. Bez jakýchkoli omezení tak můžete využívat všechny produkty Sortimo i ve vestavbě Globelyst4.

KOMPATIBILNÍ S BOXY A KUFRY SORTIMO

Kufry a boxy od Sortima jsou ideální pro uložení, organizaci a převoz nářadí, strojů, malých součástek i spojovacího materiálu. Všechny mohou být snadno a bezpečně vloženy do van a zásuvek regálového systému s využitím pojezdů. Nářadí, nástroje a další materiál může být vždy transportován v místa na místo v individuálních prostorech bezpečně a jednoduše.

KOMPATIBILNÍ S UPÍNACÍM SYSTÉMEM PROSAFE

Osvědčený systém zajištění nákladu ProSafe umožňuje rychlé a profesionální upnutí přepravovaného nákladu. Jde o jediný systém upevnění, který funguje i do originálních upevňovacích ok užikových vozidel. Ve všech upevňovacích bodech podlahy nebo ve stěnách, případně i do střešních nosičů Sortimo TopSystem.

SOBOPRO A UCHYCENÍ NÁKLADU

Podlaha SoboPro je kompatibilní se všemi doplňky ProSafe a nabízí různé možnosti díky integrovaným bodům podlahy  ProSafe pro jednoduché, flexibilní a rychlé zajištění nákladu. SoboPro podlaha je extrémně robustní, odolná proti poškrábání i nárazu a splňuje nejvyšší požadavky. Nejběžnější konfigurace SR5 lze přišroubovat přímo na podlahu pro vybrané vozidlo.


JUMBO UNIT XL A DVOJITÁ PODLAHA

inteligentní konstrukce jednotky Jumbo zaručuje vysokou nosnost nákladu a ergonomickou manipulaci pro snadný přístup k veškerému obsahu šuplíku. Šuplíky lze flexibilně upravit dle potřeb zákazníka.

KATALOG A VIDEO

KONTAKT A POPTÁVKA

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL. ČÍSLE +420 724 205 273 NEBO POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM POSKYTNEME DALŠÍ INFORMACE.

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*

*
*Přepište následující čísla
 Security code
----
*Označené položky jsou povinné

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.