Tašky a brašny na nářadí i nástroje 𝙋𝙧𝙤𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠

22.04.2021
Představujeme novou produktovou řadu >> 𝙋𝙧𝙤𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠 ! S ProClickem budete mít své nářadí, nástroje i pracovní materiál stále při sobě, díky taškám na nářadí. Tašky jsou snadno a bezpečně připevněny k pevnému pásu ProClick či k boční straně regálového systému SR5 pomocí praktického držáku.
 

ProClick - Tašky a opasky na nářadí

Systém ProClick se skládá z tašek na nářadí a opasku na nástroje, které jsou společně ideální pro každodenní úkoly pracovníků v jakémkoliv odvětví. Systém umožňuje transport nářadí, nástrojů či pracovních materiálů, které máte díky tomu stále při sobě. Pomůže tak především při práci ve výškách, na žebříku i jakémkoliv jiném prostředí. Ušetříte Váš čas i energii, protože vše, co potřebujete, je k dispozici stále s vámi v pohybu bezpečně připevněno k opasku na nářadí.

    

ProClick - Neomezené možnosti jedním kliknutím

Systém brašny a opasku na nářadí se skládá ze dvou základních prvků: Držáku a háku ProClick. Při spojení dojde ke cvaknutí, což znamená, že háček je pevně a bezpečně zajištěn. Díky tomu se nemusíte bát pracovat i ve vyšších místech s Vaším nářadí stále při sobě.

Neomezené možnosti:

Systém ProClick se dá využít téměř ve všech každodenních pracovních situacích. Tašky na nářadí lze připevnt pomocí háčku nejen k držáku ProClick, ale také k Sortimo systému ProSafe. To umožňuje připevnění produktů ProClick jako příslušenství v našich vestavbách do dodávek SR5 a Globelyst 4 přes ProSafe. Výbava vozidla Sortimo tak slouží jako praktický úložný systém pro tašky na nářadí ProClick, které jsou dále pomocí pásu s Vámi při práci.
 

Vybrané produkty ProClick:

Celá nabídka ProClick

Sledujte nás na sociálních sítích a všechny novinky se dozvíte jako první.

:facebook_white:  :instagram_white:

© 2016-2024 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.