Nové boxy a kufry na nářadí, součástky i drobný materiál

5. 10. 2018

Pro dokonalou organizaci materiálu a nářadí na pracovišti!

Sortimo boxy jsou ideální pro zlepšení organizace nářadí a materiálu ke zvýšení produktivity při každodenní práci, protože nářadí a drobné součástky jsou přehledně a bezpečně uloženy pro přepravu z místa na místo. Všechny systémy boxů a kufrů Sortimo činí z Vaší dílny mobilní pracoviště, které můžete s sebou přenášet kdekoliv, provádět efektivní a profesionální práci na jakémkoli místě. Všechny níže zmíněné boxy a kufry můžete přizpůsobit přesně dle vašich přání.
 
L-BOXX G / G4 – Optimální řešení mobility
L-BOXXy nové generace, optimální řešení pro ukládání a přenášení nářadí, nástrojů, spojovacího materiálu, drobných i větších součástek. Vysoce kvalitní a lehké série L-BOXX G a L-BOXX G4 jsou k dispozici v různých velikostech od boxu výšky 102 mm až po 374 mm. Variabilita systému může být rozšířena celou řadou příslušenství, mezi které patří například dělicí přepážky, kapsy, přihrádky, pěnové vložky, vložky na nářadí, boxy, kartotéky, pracovní desky a kompletní specializované sety. L-BOXXy jsou konstruovány tak, aby šly navzájem spojovat a tvořily tak navzájem opravdové přenosné mobilní dílny včetně pracovní desky a dostatečného prostoru pro potřebný materiál a nářadí. Samozřejmostí všech systémů SORTIMO tedy i L-BOXXů je jejich kompatibilita s regálovými systémy do automobilů.
 
T-BOXX G – Poskytuje jasný pohled na obsah boxu
T-BOXXy díky průhlednému víku poskytují dokonalý přehled o obsahu, který je v boxu bezpečně uložen. Průhledné víko zajišťuje rychlý přehled o vašich drobných součástkách bezpečně uložených v boxu. Vložené boxy a krabice různé velikosti umožňují, aby byl T-BOXX G přizpůsoben přesně podle vašich osobních potřeb a přání.
 
Kovový kufr – Pevný kovový kufr
Kovové kufry jsou jedinečné z hlediska jejich dokonalé funkčnosti, trvanlivosti a možností nastavení. Kufr je spolehlivý, praktický a nadčasový organizační systém. Kufr je vyráběn ve čtyřech různých výškách s možností vybavení vloženými boxy nebo přepážkami. Tak jako ostatní systémy ho lze doplnit širokou paletou příslušenství pro přizpůsobení Vašim potřebám či požadavkům vašeho řemesla.
 
LT-BOXX G – Snadné nakládání a přeprava
Tento box se od ostatních odlišuje absencí vrchního víka a je tak vhodný pro snadné nakládání, přepravu a opětovné použití nářadí a materiálu i větších rozměrů. LT-BOXX G je určen pro objemné pracovní nářadí, protože místo víka má pohodlné a široké zavěšené držadlo. Nakládání i přeprava tak probíhá snadno a rychle za všech okolností.
 
LS-BOXX G – Kombinace boxu a zásuvek
LS-BOXX spojuje prostor a bezpečné uložení nářadí i nástrojů s uložením drobných součástek v zásuvkách či malých boxech v jediné kompaktní jednotce. Inteligentní systém nacvaknutí usnadňuje připojení a odpojení zařízení LS-BOXXu G s celou řadou L-BOXXů.
 
i-BOXX G – Malý box na součástky a spojovací materiál
I-BOXX G je malá a inteligentní volba pro bezpečný transport malých dílů. I-BOXX je řešení, pokud potřebujete bezpečně a systematicky uložit drobné součástky a díly. Box můžete využívat samostatně či ve spojení s LS-BOXX nebo i-BOXX Rack. Díky kompaktním rozměrům, průhlednému krytu a všestranným možnostem montáže lze použít jako flexibilní organizátor pro vaši práci.

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.