Sortimo SR5 - NOVINKA

Sortimo SR5  - NOVINKA

ZÁKLADNÍ INFORMACE

  • Regálový systém SR5 je pátá generace vestaveb do dodávek Sortimo, která zajišťuje perfektní organizaci ve vozidle i v těch nejnáročnějších prostorech a vytváří vysoce efektivní pracovní prostředí pro řemeslníky, servisní techniky a obecně všechny profesionály.

VARIABILITA

  • Podobně jako předchozí systémy vestaveb Sortimo poskytuje maximální
    individuální možnosti, přesahující hranice jakéhokoli jiného regálového systému s maximálním využitím úložného prostoru dodávky. Variabilita regálového sytému poskytuje 100% možnost přizpůsobení Vaším potřebám a tak optimální uložení nářadí a spotřebního či spojovacího materiálu.

BEZPEČNOST A STABILITA

  • Vestavby do užitkových vozů se systémem SR5 v sobě kombinují bezpečnost, kvalitu, kompatibilitu, varibilitu a optimální organizaci nákladového prostoru. Jednotlivé součásti jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a navzájem do sebe zapadají. To dělá z vestaveb do dodávek SR5 ten nepružnější a nejvariabilnější regálový systém. SR5 systém se také liší způsobem upevnění do vozidla k podlaze SoboPro pomocí systému ProSafe. Právě konstrukce nosných robustních hliníkových profilů a jejich připevnění, šetří místo v nákladovém prostoru, při zachování extrémní stability a bezpečnosti.

ÚSPORA ÚLOŽNÉHO MÍSTA

  • Optimalizace systému pro maximální využití úložného prostoru vychází z možnosti přizpůsobit regál obrysům a tvaru vozidla.  Tím se dá získat více místa ve středu nákladového prostoru. Další úsporu přináší samotná konstrukce vestaveb, kdy v rámci regálu je možné boxy vkládat jak na plochu vany, tak je také zavěsit na spodní část. K této funkci jsou určeny nově zkonstruované SR-BOXXy - Stabilní a lehké plastové boxy poskytující dostatečné možnosti ukládání pro přepravu malých dílů a spotřebních materiálů a jsou tak optimální pomůckou pro organizaci ve vozidle.

OPTIMÁLNÍ ORGANIZACE NÁŘADÍ

  • Vestavby do užitkových vozidel SR5 mohou být také složeny z integrovaných zásuvek, XL zásuvek či případně dvojitých podlah a dlouhých polic a tím zajistit i dostatečný úložný prostor pro dlouhé objemné trubky a další materiály nebo velké zboží, jako jsou stroje, nářadí nebo náhradní díly. Osvědčený systém uchycení nákladu ProSafe může být přímo součástí podlahy i regálu, takže velké zboží, stavební mechanizace a nářadí lze bezpečně připevnit do nákladového prostoru. SR5 umožňuje perfektní uspořádání ve vozidle, díky skutečnosti, že každá součást tohoto inteligentního regálového systému je koncipována tak, aby byla maximálně využita.

FOTOGALERIE

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*

*
*Přepište následující čísla
 Security code
----
*Označené položky jsou povinné

© 2016 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.