SR5

Logo systému Sortimo FR5regálový systém sortimo sr5

Regálový systém SR5 je pátá generace vestaveb do dodávek Sortimo, která zajišťuje perfektní organizaci v každém koutě vašeho vozidla. vytváří vysoce efektivní pracovní prostředí pro řemeslníky, servisní techniky a obecně všechny profesionály.


pořádek. bezpečnost. efektivita.

Systém organizace v autě, který lze přizpůsobit pro maximální efektivitu práce.

Podobně jako předchozí systémy vestaveb Sortimo poskytuje maximální individuální možnosti, přesahující hranice jakéhokoli jiného regálového systému s maximálním využitím úložného prostoru dodávky. Variabilita regálového sytému poskytuje 100% možnost přizpůsobení Vaším potřebám a tak optimální uložení nářadí a spotřebního či spojovacího materiálu.
 

 variabilita

Vestavbu můžete instalovat do jakéhokoli auta a velikosti. 

 Maximální úložný prostor

Regálovým systém zajišťuje zachování maximálního úložného prostoru.

 vysoká produktivita

Vše budete mít v autě praktické a přehledně uložené, což zajistí vysokou produktivitu práce.

 PERFEKTNÍ PŘIZPŮSOBENÍ

Vestavbu si můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb k Vaší práci. 

 bezpečnost

Díky robustní konstrukci a pevnému připevnění systému dosahuje té nejvyšší stability a bezpečnosti.

 pořádek

Vše ve vozidle má své místo a je přehledně a bezpečně uloženo.

variabilita a pořádek

promyšlené do posledního detailu pro maximální využití nákladového prostoru!

Vestavby do užitkových vozů se systémem SR5 v sobě kombinují bezpečnost, kvalitu, kompatibilitu, varibilitu a optimální organizaci nákladového prostoru. Jednotlivé součásti jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a navzájem do sebe zapadají. To dělá z vestaveb do dodávek SR5 ten nepružnější a nejvariabilnější regálový systém. SR5 systém se také liší způsobem upevnění do vozidla k podlaze SoboPro pomocí systému ProSafe. Právě konstrukce nosných robustních hliníkových profilů a jejich připevnění, šetří místo v nákladovém prostoru, při zachování extrémní stability a bezpečnosti.
Vana na dlouhé předměty
SR-boxx na menší materiál
ROBUSTNÍ HLINÍKOVÉ profily
sr-slide alternativa šuplíku
PRAKTICKÉ VANY
široký výběr doplňků
VÝSUVNÉ ŠUPLÍKY
ŠTÍTKY MY SORTIMO

kompletní kompatibilita sortimo ecosystemu

Všechno sedí ! SR5 systém není konzistentní pouze v rámci systému SR5, ale je kompatibilní i ve spojení s celou řadou předchozích produktů Sortimo. Kompletní propojení s boxy a kufry na nářadí a materiál Sortimo. Bez jakýchkoli omezení tak můžete využívat všechny produkty Sortimo ve vestavbě SR5.
 


kompatibilní s boxy a kufry sortimo

Kufry a boxy od Sortima jsou ideální pro uložení, organizaci a převoz nářadí, strojů, malých součástek i spojovacího materiálu. Všechny mohou být snadno a bezpečně vloženy do van a zásuvek regálového systému s využitím pojezdů a MultiSlides. Nářadí, nástroje a další materiál může být vždy transportován v místa na místo v individuálních prostorech bezpečně a jednoduše.


KOMPATIBILNÍ S upínacím systémem prosafe

Osvědčený systém zajištění nákladu ProSafe umožňuje rychlé a profesionální upnutí přepravovaného nákladu. Jde o jediný systém upevnění, který funguje i do originálních upevňovacích ok užikových vozidel. Ve všech upevňovacích bodech podlahy nebo ve stěnách, případně i do střešních nosičů Sortimo TopSystem.


Sobopro a uchycení nákladu

Podlaha SoboPro je kompatibilní se všemi doplňky ProSafe a nabízí různé možnosti díky integrovaným bodům podlahy  ProSafe pro jednoduché, flexibilní a rychlé zajištění nákladu. SoboPro podlaha je extrémně robustní, odolná proti poškrábání i nárazu a splňuje nejvyšší požadavky. Nejběžnější konfigurace SR5 lze přišroubovat přímo na podlahu pro vybrané vozidlo.jumbo unit xl a dvojitá podlaha

inteligentní konstrukce jednotky Jumbo zaručuje vysokou nosnost nákladu a ergonomickou manipulaci pro snadný přístup k veškerému obsahu šuplíku. Šuplíky lze flexibilně upravit dle potřeb zákazníka.

katalog a video


KONTAKT A POPTÁVKA

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL. ČÍSLE +420 724 205 273 NEBO POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM POSKYTNEME DALŠÍ INFORMACE.

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*

*
*Přepište následující čísla
 Security code
----
*Označené položky jsou povinné

© 2016-2024 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.