Škoda

Škoda
Vybrali jste si pro Vaše podnikání vůz Škoda? Zcela určitě proto, že vyhovuje Vašim potřebám na prostor, má ekonomický provoz a kvalitu, kterou potřebujete pro své podnikání. Ať už jste zvolili Škoda Roomster nebo typ vozidla, Sortimo vestavby do vozidel ještě umocní efektivitu využití prostoru ve Vašem voze.

Výhody vestaveb Sortimo pro vozy ŠKODA:

  • Záruční i pozáruční servis přímo od nás
  • Vysoká odolnost a životnost vestaveb Sortimo
  • Individuální řešení vestavby do vozidel přímo pro Váš vůz
  • Mobilita s vestavbou Sortimo pro Vás získá zcela novou dimenzi
  • Skvělé výsledky CrashTestů všech značek vozidel s vestavbami vozidel Sortimo

Sortimo vyvinulo ve spolupráci s výrobci vozidel unikátní systém Sortimo Globelyst. Sortimo Globelyst nezná žádná omezení. Pro Váš vůz uděláme přesně ten typ vestavby, který potřebujete.

Sortimo poskytuje komplexní řešení pro Váš vůz. Od bezpečnostní podlahy Sortimo Soboflex, přes elegantní řešení pro obchodní zástupce a manažery Sortimo Automanager a variabilní boxy Sortimo až po střešní systém TopSystem. Součástí naší nabídky je nepřeberné množství praktického příslušenství a unikátních doplňků, které ocení každý zákazník, který Sortimo vestavby do aut využívá.
 

Sortimo - vestavby do aut pro každou profesi

Vestavby do aut umožňují nalézt řešení pro každou profesi. Jejich výhody, variabilitu a preciznost ocení především řemeslníci, ale i obchodní zástupci a manažeři. Vestavby vozidel realizujeme pro široké spektrum řemesel - elektrikáře, servisní techniky, topenáře, geodety, přepravce i malíře a další.

Vyzkoušejte i Vy mnohostrannou variabilitu Sortimo vestaveb do vozidel právě pro Váš vůz!

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*

*
*Přepište následující čísla
 Security code
----
*Označené položky jsou povinné

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.