Nový regálový systém Sortimo SR5

11.03.2019

SR5: Regálový systém pro maximální produktivituVestavba do dodávky Sortimo

Regálový systém SR5 je pátá generace vestaveb do dodávek Sortimo, která zajišťuje perfektní organizaci ve vozidle i v těch nejnáročnějších prostorech a vytváří vysoce efektivní pracovní prostředí pro řemeslníky, servisní techniky a obecně všechny profesionály. Podobně jako předchozí systémy vestaveb Sortimo poskytuje maximální individuální možnosti, přesahující hranice jakéhokoli jiného regálového systému s maximálním využitím úložného prostoru dodávky. Variabilita regálového sytému poskytuje 100% možnost přizpůsobení Vaším potřebám a tak optimální uložení nářadí a spotřebního či spojovacího materiálu.


Bezpečnost a stabilita

SR5 je revoluční regálový systém, který byl zcela nově navržen od začátku až do konce, umožňující maximální využití úložného prostoru. Vestavby do užitkových vozů se systémem SR5 v sobě kombinují bezpečnost, kvalitu, kompatibilitu, varibilitu a optimální organizaci nákladového prostoru. Jednotlivé součásti jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a navzájem do sebe zapadají. To dělá z vestaveb do dodávek SR5 ten nepružnější a nejvariabilnější regálový systém. SR5 systém se také liší způsobem upevnění do vozidla k podlaze SoboPro pomocí systému ProSafe. Právě konstrukce nosných robustních hliníkových profilů a jejich připevnění, šetří místo v nákladovém prostoru, při zachování extrémní stability a bezpečnosti. A tím se rozšíří úložné místo i v menších užitkových vozidlech.

 

Úspora úložného místa

Optimalizace systému pro maximální využití úložného prostoru vychází z možnosti přizpůsobit regál obrysům a tvaru vozidla.  Tím se dá získat více místa ve středu nákladového prostoru. Další úsporu přináší samotná konstrukce vestaveb, kdy v rámci regálu je možné boxy vkládat jak na plochu vany, tak je také zavěsit na spodní část. K této funkci jsou určeny nově zkonstruované SR-BOXXy - Stabilní a lehké plastové boxy poskytující dostatečné možnosti ukládání pro přepravu malých dílů a spotřebních materiálů a jsou tak optimální pomůckou pro organizaci ve vozidle. Volitelná průhledná a oddělatelná víka umožňují okamžitý přehled o obsahu a umožňuje rychlý přístup bez nutnosti úplného vyjmutí boxu z regálu. Plastové lišty umožňují jednoduše vytáhnout BOXXy a přeměnit je na užitečné kompaktní posuvné zásuvky. Navíc víko chrání obsah SR-BOXXu jak ve vozidle, tak i na staveništi před prachem a nečistotami.

Optimální organizace nářadí

Vestavby do užitkových vozidel SR5 mohou být také složeny z integrovaných zásuvek, XL zásuvek či případně dvojitých podlah a dlouhých polic a tím zajistit i dostatečný úložný prostor pro dlouhé objemné trubky a další materiály nebo velké zboží, jako jsou stroje, nářadí nebo náhradní díly. Osvědčený systém uchycení nákladu ProSafe může být přímo součástí podlahy i regálu, takže velké zboží lze bezpečně připevnit do nákladového prostoru. SR5 umožňuje perfektní uspořádání ve vozidle, díky skutečnosti, že každá součást tohoto inteligentního regálového systému je koncipována tak, aby byla maximálně využita.

 

Zvýšení produktivity práce

Vývoj regálového systému SR5 byl veden v souladu s principem 5S, Japonskou metodou pro zefektivnění produktivity práce. SR5 splňuje všechny části této metody, jelikož nový regálový systém Sortimo nabízí speciální konfigurační možnosti přizpůsobené pracovním procesům, maximální organizaci přehlednosti, možnosti odlišení boxů pomocí štítků mySortimo, stejně jako konzistentní systematizace se Sortimo BOXXy, zásuvkami a policemi. Řemeslníci, servisní technici a obecně všichni profesionálové tak mohou těžit z rychlé orientace v celé vestavbě a tím docílit zvýšení efektivity při jejich každodenní práci na pracovišti přímo v jejich pojízdné dílně.

- Více informací a návrh i vizualizaci vestavby v autě získáte na tomto odkazu: www.sortimo.cz

© 2016-2021 Sortimo. Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.